Oyun Oynamak İşimize Engel Olur mu

Oyun Oynamak İşimize Engel Olur mu

Eğer oyun oynarken sürekli adaptasyonunuzu bozuyorsa eve oyun oynamak işinize engel olabilir, Oyun oynamak zihinsel açıdan geliştirici ve sahiplenme duygusu dahil tüm iç dünyadan insanları koparabilir, Son zamanlarda bazı oyunlarda intihar eylemleri ve hayattan vazgeçme iç güdüsünü kabarmaktadır. Eğer bir oyun sizin azimlerimizi isteklerinizi köreltiyor sa kesinlikle oyun oynamaktan arınmak uzaklaşmak gerekmektedir.

Oyun Oynamak İşimize Engel Olur mu

İyi analiz yapmak gerekir, Oyun oynamaya ne kadar zaman ayırdığımız önemli, Pc başında çalışan kişiler eğer çay saatinde yada yemek arasında oyun oynuyorsa kesinlikle işine engel olacak bir durum söz konusu değildir. Oyun Oynamak İşimize Engel Olur mu sorusunu yanıtlamak gerekirse eğer işinizi aksatmazsanız bu size veya işinize zarar verecek durumda olmaz.

Ne Yapmak Gerekir ?

En önemlisi planlı oyun oynamak lazım vaktimizi çalan ve gündelik işlerimize engel olmadan planlama yapmakta fayda var. Zaten sizin planlarınız işini aksatmadığı belirgin düzeyde anlaşılıyorsa. Oyun oynamaktan kaçınmamıza gerek kalmaz.