Badem Fidanı Çeşitleri

Badem Fidanı Anaçları

Badem Fidanı Çeşitleri Geniş çaplı çeşitler içeren badem fidanı günümüzde kolaylıkla elde edilebilmektedir. Kısacası badem fidanı çeşitleri Ferraduel badem fidanı, Nonpariel badem fidanı, Ferragnes badem fidanı, Teksas badem fidanı gibi başlıca çeşitleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Badem Fidanı Çeşitleri

Badem Fidanları

Kısaca Badem Fidanları Ferraduel badem fidanı, Fransızlara ait bir badem çeşididir. Çiçeklenmesi oldukça geç olmaktadır ve vermiş olduğu büyük verim ile sıkça tercih edilmektedir. Bununla birlikte ikiz iç yapma özelliğine sahip değildir. Ferragnes Badem fidanı, randımanı %30 olmakla birlikte aynı şekilde Fransızlara ait olan bir çeşittir. İkiz içe sahip değildir. Ferraduel ile birlikte kullanıldığı zaman birbirlerini tozlama özelliğine sahiptirler. Kaliforniya grubunun en önemli bademi olan Nonpariel badem fidanı, verimli ve bir o kadar erkenci olması sebebi ile sıkça tercih edilmektedir.

İnce kabukları ile dikkat çeken bu çeşit, %58-63 arası bir randımana sahiptir. Çift badem oranı ise %5 ile 10 arasında değişmektedir. Teksas badem fidanı ise Nonpareil fidanına göre daha geç çiçeklenmeye sahiptir. Badem Fidanı Ağaçlar oldukça yüksektir ve bir o kadarda verimlidir. %15-30 oranında çift badem yapma özelliği yer almaktadır. %55-60 oranında ise randımana sahip olan bu çeşit, küçük meyvelere sahiptir.

Radyo Dinle

Değerli okurlar Bu bir radyo reklamı sizlere yazı içerisinde sunduğumuz radyoyu önermekteyiz bu radyo içerikleriyle Özgün ve diğer radyo kanallarının direkt yayınlarını aktaran ve bütün radyoların tek birlikte sizlere sunmasını sağlayan bir platform bu platform ciddi bir hızlı açılan Web siteye sahip aynı zamanda birçok türde müziklere ve içeriklere sahip kanalları içermektedir.

Radyo Dinle

Radyo dinlemek için başka başka kanallara gitmenize gerek yok. Şirketimizde doğru düzgün ve kaliteli bir kanala ulaşabiliyorsunuz. Bu kanal aynı zamanda kesintisiz yayın yapma hakkı ile birlikte ciddi çalışan ekiple online yayıncılığı cep telefonunuza ya da tabletin izde veya masaüstü bilgisayarınızda sizlere sunar.

Canlı Radyo Dinle

Dijital ortamda sunmuş olduğumuz Canlı Radyo Dinle ile müzikler herhangi bir şekilde verim ve kalite kaybı yaşamadan sizlere ulaştırılır 27’ye yakın kanalın tek birlikte sizlere ulaştığını düşünün. Bu radyoları kesintisiz bir şekilde dinleme olanağı sunan canlı radyo özelliği ile de sizleri keyiflendirir. Bu hızlı açılan ve ergonomik olarak kullanımı kolay web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Web sitesinde pop rock Jazz haberler hava durumu Spor programları ve eğlence kanallarının bulunmuş olduğu bütün yöresel ya da ulusal kanalları bulabilirsiniz. Radyo Dinlemek için hemen ziyaret edin.