Buderus Servisi

Buderus Servisi Buderus markası, ülkemizde, kalitesi ve güvenirliliği ile en çok tercih edilen kombi markası olmuştur. Buderus servisi kombi bakımları hizmetleri ile tüm kullanıcıların sorunlarına en iyi çözümleri buluyor. Bursa merkezli hizmetleri ile yakın bölgedeki tüm kullanıcıların hizmetlerinden faydalanmalarını sağlıyor. Yeni Buderus kombi alanlar için montaj projesi hazırlıyor ve cihaz kurulumlarından arıza tamirlerine kadar tüm hizmetleri veriyorlar. 7/24 hizmet veriyor ve servis randevusu oluşturan müşterilerine hemen dönüş yapıyorlar.

Buderus Servis

Bursa Buderus servisi vermiş olduğu hizmetler ile sektörde kendisini lider yaparken, müşterilerinin hizmetlerden güvenli olarak faydalanmalarını sağlıyor. Servis talebinde bulunan müşterilerini hiç bekletmiyor ve belirlenen saatte müşterinin ev ya da iş adresine intikal ederek, kombi bakımlarını hemen yapıyorlar. Servis hizmetleri, önemli bir sorun olmadığında, ortalama 1 saat içerisinde tamamlanıyor. Hızlı çözüm önerileri ile Buderus marka kombi kullanıcılarının sorunlarını geciktirmeden çözüme kavuşturuyorlar.

Buderus Kombi Servisi

İnsanlar, kullanmış oldukları cihazlarda meydana gelen arıza durumuna göre servis talebinde bulunmaktadır. Buderus kombi servisi hizmetleri, kombi cihazlarının her türlü bakım ve tamir işlemlerinin yapılmasını sağlıyor. Kombi servisine ihtiyaç duyanlar, firmanın internet sitesinde gösterilen çağrı merkezi iletişim numarasını arayabiliyor. Bu numara üzerinden 7/24 hizmet verdikleri için müşterilerine hizmetlerini, her zaman ulaştırıyorlar. Kombi servisi hizmetleri, yıllık bakım ve tamir onarım hizmetleri olarak iki türde veriliyor. Yıllık bakım hizmetleri için kış ayları öncesinde herkesin faydalanabilmesi için indirimli servis hizmetleri sunuyorlar.

Buderus Kombi Bakımı

Buderus kombi bakımı Bursa ve ilçelerinin geneline firma tarafından, uzman teknik servis olarak sunuluyor. Kombi bakımlarında, arızalı ve arıza yapabilecek tüm parçaları değiştiriyorlar. Buderus marka kombiler için Buderus tarafından üretilmiş, orijinal yedek parçaları kullanıyor ve her parça için garanti veriyorlar. Müşterilerine kombi bakım ücretleri hakkında bilgi verirken, bakım ve değişimi yapılacak parçaya göre değişeceği bilgisini veriyorlar. Firma internet sitesinde, kombi bakım hizmetleri ücret detaylarını gösteriyor. Kombi cihazlarının çalışmasında anormallik gören kullanıcılar, telefonla destek hizmeti alabiliyor. Telefonlar müşterilerini yönlendiriyor ve reset atma, su basınç ayarlama gibi işlemleri uzaktan yaptırıyorlar.

Add a Comment